Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

За 12 місяців 2018 року народилось на 902 дитини менше (пологів 8143 ), ніж за 12 місяців 2017 року (пологів - 9045 ).

Проведено консультацій в ОЦПС  57 943

Зроблено УЗД вагітним  16 453

Виявлено вроджених вад розвитку у плодів 243

Перервано вагітностей з вадами не сумісними з життям 75

Надано допомоги дівчаткам з різноманітною гінекологічною патологією  6105

Підготовлено до вагітності 4200 подружніх пар, з них 298 пар з безпліддям.

Постійно ведеться робота по виявленню  фонових та  передракових захворювань шийки матки, за 12 міс.2018 року виявлено 223 випадки передракових станів, всі пацієнтки отримали своєчасне оперативне  лікування.

Ведеться відбір жінок  на допоміжні  репродуктивні технології за бюджетні кошти. Направлено 9 жінок на лікування.

Також ОЦПС ведеться постійна учбово-методична робота, що дозволяє мати задовільні показники роботи із планування сім’ї в області.

За 12 місяців 2018 року проведена підготовка 23 фахівців з УЗД, медичної генетики, по виявленню патології шейки матки та плануванню сім'ї.

Проведено виступи у засобах масової інформації. На радіо -13, виступів на телебаченні - 4, розміщено інформації у пресі та на сайті ХОКЛ -18. Видано інформаційних листів – 6. Прийнято участь лікарями ОЦПС у 13 з'їздах та конференціях

Відповідно до Національної програми "Діти України" особлива увага приділяється питанням гігієнічного виховання та підготовки молоді до створення майбутньої сім'ї та народженню здорової дитини. Концепция захисту репродуктивного здоров'я, починаючи з дитячого віку, шляхом формування загальної статевої культуры - одна з основных складових праці фахівців центру. Лікарем гінекологом дитячого та підліткового  Миріновою О.В. та  урологом Найдьоновим І.М. проводяться заняття для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста та області по статевому вихованню та культурі відносин.

Проведені 13 лекцій для акушерів-гінекологів, сімейних лікарів м. Херсона та області керівником ОЦПС та РЛ Ушаковою Н.В. з метою підвищення кваліфікації.

Лікарями ОЦПС прийнята активна участь у всесвітньому Дні контрацепції: випущена стінгазета, проведені лекції й бесіди, виступ на радіо й телебаченні, розміщені на сайті ХОКЛ та  інших  Інтернет ресурсах статті про культуру статевих  відносин та плануванню вагітності.

У поточному році завідувачем ОМГК Жарко В.Л. впроваджена у роботу наукова розробка Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва «Метод пренатальної діагностики судинного кільця».


Для надання допомоги населенню постійно здійснюється виїзна робота в райони області з організаційно-методичною та консультативною метою. Проведено 46 виїздів.

 

Теги: