телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Централізоване операційне відділення було відкрито в 1975році. У семи операційних залах проводиться цілодобове забезпечення проведення планових та ургентних оперативних втручань, охоплюючи всі хірургічні напрямки. Очолює відділення сестра старша  медична операційна вищої категорії Решетняк Наталія В’ячеславівна. Операційні сестри централізованого операційного відділення є висококваліфікованими багатопрофільними фахівцями, які постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень.

 

На базі відділення постійно впроваджуються сучасні медичні технології. Централізоване операційне відділення оснащено новою сучасною апаратурою, що дозволяє покращувати медичну допомогу при різних патологіях. Крім високого рівня розвитку ендовідеохірургії (включаючи «однопортову» лапароскопію), також збільшується проведення пластичних та мініінвазивних операцій. З кожним роком збільшується кількість операцій проведених на відкритому серці. Широко використовується Лазерна установка DornierMedials H-20 для проведення контактної лазерної літотрипсії. Виконуються сучасні операції на судинах за допомогою нового лазерного апарату «Ліка-хірург». Високий рівень стерилізації виробів медичного призначення та ендоскопічного обладнання досягається за допомогою новітнього апарату «ОЗОН СОН-1». Різноманітність сучасних дезінфікуючих засобів та антисептиків, що використовуються у відділенні, допомагають уникнути ускладнень при оперативних втручаннях. За рік в операційних залах проводиться більше 4 тисяч оперативних втручань.

 

В 2013 році в лікарні було проведено аудит Службою організації інфекційного контролю та асоціацією медичних сестер України, та за результатами аудиту централізованим операційним відділенням було отримано статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», який неодноразово підтверджувався.

Хірургічна операційна Централізованого операційного відділення  поповнилася новим обладнанням. Завдяки благодійній допомозі ТОВ «АТ Каргілл» було придбано новий сучасний Медичний ендоскопічний газовий інсуфлятор.

Ендоскопічний газовий інсуфлятор застосовується для отримання штучного пневмоперитонеума при проведенні різноманітних лапароскопічних хірургічних операцій. Даний газовий інсуфлятор відповідає останнім технічним стандартам.

Колектив лікарні щиро вдячний благодійникам.

  

Централізоване операційне відділення є головною базою з підготовки та підвищення кваліфікації операційних сестер області. Роль операційної медичної сестри виключно велика і відповідальна. Професія операційної медсестри вимагає спеціальних знань і самих різнобічних навичок. Медична сестра повинна бути відповідальною і вимогливою, тактовною і терплячою, володіти в повному обсязі досвідом роботи операційної медсестри на всіх ділянках хірургічного профілю, прагнути і бути професіоналом високої кваліфікації. Також операційна сестра – це психолог, що тонко відчуває настрій пацієнта, який прийшов за допомогою і повинен відчувати велику довіру до людей, які його оточують в операційній, адже від цього буде залежати його швидке одужання. Операційна сестра без слів розуміє найменші потреби хірурга під час оперативних втручань лише за його діями  і миттєво може допомогти у найскладніших ситуаціях.

 

Очолює відділення сестра старша медична операційна вищої категорії Решетняк Наталія В’ячеславівна.

Теги: