телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Обласна консультативна поліклініка була організована у 1948 році. Першим її завідувачем була Є.Ф.Котик.  У подальші роки поліклініку очолювали  В.М. Мураневич,  О.Г. Бутузов, В.П. Ільченко.

У 1986 році поліклініка розташувалася в новому комфортабельному корпусі. В умовах щорічного зростання кількості пацієнтів це створило сприятливі умови для консультативних прийомів та розвитку діагностичних служб.

Головною функцією поліклініки є забезпечення висококваліфікованою консультативною  лікарською допомогою пацієнтів, скерованих з лікувально-профілактичних закладів області для встановлення або уточнення діагнозу та вирішення питання про місце подальшого лікування.

Детальніше: Обласна консультативна поліклініка

Відділення  оснащено сучасною, високоінформативною медичною апаратурою зарубіжного і вітчизняного виробництва та має в своєму розпорядженні кабінети для обстеження серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, магістральних і периферичних судин.

Детальніше: Відділення функціональної діагностики ХОКЛ

Відділення ультразвукової діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні було одним з перших в Україні по запровадженню цього методу діагностики. Перше ультразвукове дослідження у лікарні було виконано у 1982 році. Першим лікарем ультразвукової діагностики у Херсонській області була Зоріна Н.І.

Детальніше: Відділення УЗД поліклінічного відділення

Центр ендоскопічної хірургії та невідкладної допомоги  
лікування шлунково - кишкових кровотеч

 

Ендоскопічне відділення

Історія розвитку

 Історія розвитку ендоскопії у Херсонській обласній клінічній лікарні починається з 1982 року. Першим лікарем - ендоскопістом став Лудмер К.М., хірург за фахом.  З 1983 року до складу відділення було введено бронхоскопічний кабінет. У становленні бронхологічної служби величезна заслуга досвідченого лікаря-бронхолога вищої категорії Іщук Л.І.

За минулі роки ендоскопія перейшла до розряду нововведення, молодого і перспективного напрямку медицини, до розряду високоінформативних і безпечних методів діагностики і лікування багатьох захворювань, доводячи на практиці свою ефективність.

Сьогодні без послуг ендоскопістів не може обійтись жодне з клінічних відділень лікарні.

Придбання у 2018 році нового фіброгастроскопу відкриває можливості ранньої діагностики пухлин шлунку і страховоду.

 

Детальніше: Ендоскопічне відділення