Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Обласна консультативна поліклініка була організована у 1948 році. Першим її завідувачем була Є.Ф.Котик.  У подальші роки поліклініку очолювали  В.М. Мураневич,  О.Г. Бутузов, В.П. Ільченко.

У 1986 році поліклініка розташувалася в новому комфортабельному корпусі. В умовах щорічного зростання кількості пацієнтів це створило сприятливі умови для консультативних прийомів та розвитку діагностичних служб.

Головною функцією поліклініки є забезпечення висококваліфікованою консультативною  лікарською допомогою пацієнтів, скерованих з лікувально-профілактичних закладів області для встановлення або уточнення діагнозу та вирішення питання про місце подальшого лікування.

Детальніше: Обласна консультативна поліклініка

Відділення  оснащено сучасною, високоінформативною медичною апаратурою зарубіжного і вітчизняного виробництва та має в своєму розпорядженні кабінети для обстеження серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, магістральних і периферичних судин.

Детальніше: Відділення функціональної діагностики ХОКЛ

Відділення ультразвукової діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні було одним з перших в Україні по запровадженню цього методу діагностики. Перше ультразвукове дослідження у лікарні було виконано у 1982 році. Першим лікарем ультразвукової діагностики у Херсонській області була Зоріна Н.І.

Детальніше: Відділення УЗД поліклінічного відділення

Центр ендоскопічної хірургії та невідкладної допомоги  
лікування шлунково - кишкових кровотеч

Ендоскопічне відділення створено у 1982 році, щороку у відділенні проводиться до 10 тисяч діагностичних та лікувальних ендоскопічних досліджень.

Детальніше: Ендоскопічне відділення