телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Відділення допологової підготовки  розраховано на 30 ліжок і є відділенням III рівня яке надає гарантовану медичну допомогу вагітним високого ступеню.  

У відділенні щорічно лікується понад 1,7 тисяч вагітних, з них більше 70%  - сільські мешканки. 70-75% вагітних після лікування переводяться до акушерського відділення.

Детальніше: Відділення допологової підготовки

Обласний Центр планування сім'ї та репродукції людини (ОЦПС та РЛ)  був створений   у 2008 році на базі   Херсонської Обласної клінічної лікарні.

 

Керівник  Центру  -  лікар акушер – гінеколог  вищої   категорії Полевик Зоя Сергіївна.

Детальніше: Обласний Центр планування сім'ї та репродукції людини з медико-генетичною консультацією

На сьогодні відділення є найпотужнішим акушерським стаціонаром в області. Протягом року приймається більше 2000 пологів або п’ята частина від усіх пологів в області. Створення у відділенні у 2000 році анестезіологічної групи дозволило значно поліпшити якість екстреної допомоги вагітним, забезпечити повноцінну роботу палати інтенсивної терапії, запровадити реґіонарні методи знеболювання у пологах.

Детальніше: Акушерське (пологове) відділення

Головними відмінними особливостями нашого відділення є виконання широкого спектру операцій на сучасному рівні, високий професіоналізм співробітників, забезпечення якісного післяопераційного догляду і комфорту пацієнтам.

Стаціонар має одномісні та двомісні палати, які оснащені індивідуальним санвузлом, душевою кабіною. Приємний інтер'єр, тактовний персонал і сучасні засоби догляду створюють оптимальні умови для одужання.

У нашому відділенні особлива увага приділяється вибору найбільш надійних і ефективних варіантів хірургічних втручань. З великої кількості існуючих методик операцій ми застосовуємо тільки ті, які забезпечують швидке одужання, найбільший ступінь надійності при мінімальній кількості ускладнень та випадків рецидиву захворювання.

Детальніше: Гінекологічне відділення