телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Централізоване операційне відділення було відкрито в 1975році. У семи операційних залах проводиться цілодобове забезпечення проведення планових та ургентних оперативних втручань, охоплюючи всі хірургічні напрямки. Очолює відділення сестра старша  медична операційна вищої категорії Решетняк Наталія В’ячеславівна. Операційні сестри централізованого операційного відділення є висококваліфікованими багатопрофільними фахівцями, які постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень.

Детальніше: Централізоване операційне відділення

Ми надаємо пацієнту індивідуальний підхід, увагу, чуйність і високий професіоналізм, а діагностика і лікування лор захворювань проводяться тільки в відповідно до самих передових стандартів сучасної вітчизняної та зарубіжної медицини, з використанням необхідних, безпечних та ефективних методів лікування.

 

Детальніше: Отоларингологічне відділення

Відділення щелепно-лицевої хірургії на базі обласної лікарні було відкрито у 1973 році. 

До 1977 року його очолював талановитий хірург учасник Великої Вітчизняної війни Новік І.З., з 1977 року по 2015 рік відділення очолював висококваліфікований лікар-орденоносець Лук’яненко М.А.

Детальніше: Відділення щелепо-лицевої хірургії

Відділення є єдиним в області спеціалізованим центром з надання медичної допомоги хворим, як з опіковою травмою, відмороженнями, так і з дефектами шкіри різного походження - післяопіковими, посттравматичними, вродженими, набутими (контрактура Дюпюітрена, сіндактілії, алопеції, пігментні невуси та інше).

З 1997 року відділенням завідує лікар вищої кваліфікаційної категорії С.Ю. Волченко.

Детальніше: Опікове відділення

Хірургічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні за обсягами оперативних втручань займає провідне місце серед хірургічних відділень обласних лікарень України. У лікарні виконується п’ята частина від усіх операцій в області, а операції на щитовидній залозі виконуються лише в обласній клінічній лікарні (до 200 операцій на рік). Хірургічна активність у відділенні стабільно складає близько 95%. 

Детальніше: Хірургічне відділення

Відділення було засновано у 1946 році. Першим його завідувачем на протязі 20 років був видатний лікар-офтальмолог, учень та спільник академіка В.Ф.Філатова – Володимир Олексійович Строганов.

Детальніше: Офтальмологічне відділення

В 1951 році організовано вперше в області урологічне відділення на 20 ліжок і було по суті складовою частиною хірургічного відділення. До кінця 1952  року – розширилось на 40 ліжок і отримало власне приміщення. Очолив  його  лікар  вищої категорії  Фіксман  Фрідріх Львович., який  зробив    великий  внесок  у  розвиток урології взагалі. Свою  справу  він  передав  в  руки  своїх  учнів,  які  продовжують  розвивати  і  втілювати  нові  методики  лікування . В  наш  час  це  відділення  найкраще  по  Україні, згідно  статистичних  даних.

Детальніше: Урологічне відділення

Нейрохірургічне відділені Херсонської обласної клінічної лікарні - це єдине відділення у Херсонській області, яке надає допомогу дорослим хворим з нейрохірургічною патологією головного та спинного мозку, ускладненими ушкодженнями та захворюваннями черепу та хребта, периферійної нервової системи. 

Детальніше: Нейрохірургічне відділення