телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Анестезіологічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні організовано в 1962 р (завідувач відділенням Фольварков С.С.), для надання анестезіологічної допомоги при хірургічних втручаннях. З відкриттям відділення було проведено понад 300 наркозів за рік.

Детальніше: Анестезіологічне відділення

 

Центр нефрології, гемодіализу та перитонеального діализу функціонує з  01 березня 2014 року.

Основне завдання центру – надання спеціалізованої медичної допомоги хворим із гострими та хронічними хворобами нирок та проведення лікування методами замісної терапії, до яких відносяться гострий та хронічний гемодіаліз та постійний амбулаторний перитонеальний діаліз.

В умовах центру також наглядаються 36 хворих  із трансплантованими органами: 32 – донорська нирка, 4 – донорська печінка.

Завідує центром лікар-нефролог вищої категорії Голуб Олена Володимирівна.

 

Детальніше: Центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу

 

Приймальне відділення є структурним підрозділом КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради ,  розташоване на 1-му поверсі хірургічного корпусу за адресом м. Херсон пр. Ушакова, 67.

Основною функцією приймального відділення  є безкоштовне надання цілодобової висококваліфікованої невідкладної медичної  допомоги  пацієнтам з політравмою, черепно-мозковою та щелепно-лицьовою травмами , опіками та іншими невідкладними станами.

У відділенні здійснюється :

1.Реєстрація пацієнтів, які поступають у стаціонарні відділення лікарні.

2.Розподіл пацієнтів на два потоки: планові і ургентні.

3.Огляд лікаря і проведення основних діагностичних досліджень.

4.Організація невідкладних консультацій кваліфікованими спеціалістами відділень.

5.Обстеження пацієнтів з використанням лабораторних і інструментальних методик.

6.Надання невідкладної  медичної допомоги.

Для оптимізації лікувального процесу , коректного розподілу пацієнтів  відділення цілодобово забезпечено консультативною допомогою лікарів усіх спеціальностей.

Відділення оснащене апаратурою, необхідною для надання невідкладної медичної допомоги, первинної діагностики, зокрема для проведення: лабораторних, рентгенологічних (МСКТ,МРТ), ультразвукових та функціональних досліджень.

Щороку відділення приймає 22-23 тисяч пацієнтів, що  доставляються бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги , за направленням сімейних лікарів та по самозверненю.

Для надання невідкладної хірургічної допомоги у приймальному відділенні  функціонує дві міні-операційні, які забезпечені сучасним мед. обладнанням, арсеналом медикаментів та набором інструментів.

Кваліфіковані лікарі-хірургі  разом з досвідченими перев’язувальними медичними сестрами відділення надають ургентну хірургічну допомогу пацієнтам  з нейрохірургічними травмами , опіками , щелепно-лицьовими  травмами.

В 2020 році , за ініціативи  Президента України , приймальне відділення було включено  до програми  «Велике будівництво». Протягом 2020-2021рр. було  проведено реконструктивний ремонт відділення . Створено палату інтенсивної терапії на шість ліжок, обладнану моніторами цілодобового спостереження та апаратами штучної вентиляції легень, що в майбутньому  дасть можливість прискорити госпіталізацію пацієнтів  у тяжкому та критичному стані.

Відділення очолює Захарченко Інна Леонідівна – лікар вищої категорії з терапії та управління і організації охороною здоров’я.

Лікарський колектив відділення –це відповідальні та кваліфіковані фахівці:

  • Садченко Микола Васильович лікар – невропатолог вищої категорії ,
  • Васількова Ольга Сергіївна лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії та має спеціалізацію по нефрології ,
  • Волченко Дмитро Сергійович лікар-комбустіолог першої кваліфікаційної категорії.

Колектив досвідчених молодших медичних спеціалістів  та молодших медичних сестер очолює старша медична сестра – Муравйова Світлана Олександрівна.

Приймальне відділення є невід’ємною частиною обласної лікарні , його історія починається з часу заснування лікарні.

Колектив приймального відділення працює під гаслом:  « Якщо пацієнт задоволений , задоволені і ми».     

Телефон відділення ( 0552) 49 06 40, 42 21 25.

Гастроентерологічне відділення ХОКЛ працює з 1994 року, засноване на базі терапевтичного.

 

Детальніше: Гастроентерологічне відділення

Відділення було створено у 1950 році з ініціативи  лікарів Фогеля Н.Д, та  Полукєєвої О.І.,  яка і стала його першою завідувачкою. 

З 1977 року відділення очолює лікар-фізіотерапевт вищої категорії Четверікова Н.Є. 

У 2013 році на першому поверсі Херсонської обласної консультативної поліклініки, після проведеного капітального ремонту відкрило для пацієнтів двері своїх кабінетів фізіотерапевтичне відділення лікарні. Світлі, просторі приміщення, кваліфікований та привітний колектив відділення створюють приємну атмосферу, що сприяє прискоренню одужання та реабілітації пацієнтів. Створено гарні санітарно-побутові умови для співробітників відділення: окремі роздягальня, душова, санвузол. 

Відділення сьогодні – це багатопрофільний сучасний фізіотерапевтичний комплекс, який має власні кабінети практично в кожному корпусі лікарні, оснащений сучасним медичним обладнанням. 

Детальніше: Фізіотерапевтичне відділення

Відділення ендокринології – центр ендокринологічної служби Херсонської області. Як самостійне відділення було відкрите 13 грудня 1973 року. З 1973 по 1994 рік завідувала відділенням Віниченко Галина Яківна. 

З 2018 року завідувач відділення Довгань Алла Михайлівна.

Детальніше: Ендокринологічне відділення

У листопаді 1978 г. з метою надання медичної допомоги мешканцям області з хворобами органів дихання, в Херсонській обласній лікарні було відкрито пульмонологічне відділення на 60 ліжок (організатор та зав. відділенням Чумаченко М.М.). Значний вклад в розвиток відділення  внесли лікарі Ульянко Л.М., Тарасов І.М.  За час існування у відділенні впроваджено більше 60-ти лікувальних методик і програм, регулярно видаються методичні посібники, інформаційні листи. 

Детальніше: Пульмонологічне відділення

 

Кардіоревмотологічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні створено на базі кардіологічного відділення у 1995 році. Відділення розгорнуто на 35 ліжок (у тому числі 27 ревматологічних та 8 кардіологічних).

Детальніше: Кардіоревмотологічне відділення