Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Анестезиологическое отделение Херсонской областной клинической больницы организовано в 1962 г. (заведующий отделением Фольварков С.С.), для оказание анестезиологической помощи при хирургических вмешательствах.  С открытием отделения было проведено более 300 наркозов за год.

Детальніше: Анестезіологічне відділення

З 01 березня 2014 року на базі Херсонської обласної клінічної лікарні розпочав свою роботу обласний центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу (з філією в Каховській центральній районній лікарні). 

Керівник центру лікар-нефролог Голуб Олена Володимирівна.

 

 

 

У центрі встановлено 15 сучасних діалізних машин італійських фірм-виробників. Технічний парк Центру устаткований найсучасними моделями для очистки води і приготування концентратів. Центр повністю забезпечено розхідними матеріалами та ліками.

Детальніше: Центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу

Головною  функцією приймального відділення Херсонської обласної клінічної лікарні є надання цілодобової висококваліфікованої невідкладної медичної допомоги хворим з політравмою, черепно-мозковою та щелепно-лицьовою травмами, опіками та іншими невідкладними станами.

Детальніше: Приймальне відділення

Гастроентерологічне відділення ХОКЛ працює з 1994 року, засноване на базі терапевтичного.

 

Детальніше: Гастроентерологічне відділення

Відділення було створено у 1950 році з ініціативи  лікарів Фогеля Н.Д, та  Полукєєвої О.І.,  яка і стала його першою завідувачкою. 

З 1977 року відділення очолює лікар-фізіотерапевт вищої категорії Четверікова Н.Є. 

У 2013 році на першому поверсі Херсонської обласної консультативної поліклініки, після проведеного капітального ремонту відкрило для пацієнтів двері своїх кабінетів фізіотерапевтичне відділення лікарні. Світлі, просторі приміщення, кваліфікований та привітний колектив відділення створюють приємну атмосферу, що сприяє прискоренню одужання та реабілітації пацієнтів. Створено гарні санітарно-побутові умови для співробітників відділення: окремі роздягальня, душова, санвузол. 

Відділення сьогодні – це багатопрофільний сучасний фізіотерапевтичний комплекс, який має власні кабінети практично в кожному корпусі лікарні, оснащений сучасним медичним обладнанням. 

Детальніше: Фізіотерапевтичне відділення

Відділення ендокринології – центр ендокринологічної служби Херсонської області. Як самостійне відділення було відкрите 13 грудня 1973 року. З 1973 по 1994 рік завідувала відділенням Віниченко Галина Яківна. 

З 1994 року завідує відділенням лікар вищої кваліфікаційної категорії Білорусова Ірина Олександрівна.

В ендокринологічному відділені працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи: Майстренко Г.О., Бондар І.М., Довгань А.М. 

Детальніше: Ендокринологічне відділення

У листопаді 1978 г. з метою надання медичної допомоги мешканцям області з хворобами органів дихання, в Херсонській обласній лікарні було відкрито пульмонологічне відділення на 60 ліжок (організатор та зав. відділенням Чумаченко М.М.). Значний вклад в розвиток відділення  внесли лікарі Ульянко Л.М., Тарасов І.М.  За час існування у відділенні впроваджено більше 60-ти лікувальних методик і програм, регулярно видаються методичні посібники, інформаційні листи. 

Детальніше: Пульмонологічне відділення

Ревмокардіологічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні створено на базі кардіологічного відділення у 1995 році. Відділення розгорнуто на 35 ліжок (у тому числі 27 ревматологічних та 8 кардіологічних).


Відділення було засновано, як кардіологічне,  у 1964 році і забезпечило надання спеціалізованої допомоги хворим кардіологічного профілю і хворим з ревматичними вадами серця.

Першою завідувачкою відділення була яскравий клініцист і педагог Марченко Є.І.

У відділенні першими в області були запроваджені новаторські для тих часів методики планової дефібриляції при порушеннях серцевого ритму, медикаментозні проби, велоергометрія. 

У 1985 році естафету завідування прийняв висококваліфікований лікар Лобанов Є.Г. У відділенні було створено перший в області блок інтенсивної терапії. Вперше в області і на Україні запроваджено евакуацію хворих з гострим інфарктом міокарду з районних та дільничних лікарень спеціалізованим реанімобілем до блоку інтенсивної терапії відділення.

З 1998 по 2004 роки відділення очолювала Т.Л.Тріус, Заслужений лікар України. З 2004 року по 2013 рік відділенням завідував досвідчений лікар Дєдок Г.Ф.

 

У відділенні надається спеціалізована допомога хворим із системними захворюваннями сполучної тканини, запальними захворюваннями суглобів і хребта, васкулітами, хронічною ревматичною хворобою серця. Забезпечено комплексний підхід у діагностиці та лікуванні цих патологій.

Фахівцями відділення широко використовуються сучасні методи діагностичної бази лікарні – ультразвукову, ендоваскулярну діагностику, комп’ютерну та ядерно-магнітну томографії, пункційну біопсію суглобів, загально клінічні та імунологічні дослідження. Запроваджено дослідження маркерів аутоімуного процесу, що дозволяє діагностувати певні захворювання розпочинати їх лікування на ранній стадії.

Детальніше: Ревмокардіологічне відділення