телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Відділення було засновано в 2006 році (завідуючий у ті роки – Арбузов І.В.). 

Діяльність відділення здійснюється у трьох основних напрямках – традиційна відкрита хірургія судин, інтервенційна радіологія, кардіохірургія.  

 

- В 2020 году в отделение внедрены новые малоинвазивные (без разреза) процедуры направленные на восстановление кровотока в артериях нижних конечностей (баллонная ангио пластика артерий голени и реканализация хронических окклюзий бедренных и подколенной артерии). В основном операции выполняются у пациентов з тяжёлыми формами сахарного диабета и распространённого атеросклероза с развитием критической ишемии нижних конечностей (гангрена). Использование таких малоинвазивных методик позволяет в течении 30-50 минут восстановить кровоток и через сутки выписать пациента из стационара на амбулаторное лечение. 

-в отделение впервые выполнена операция при расслоении восходящей аорты. Выполнено супрокоронарное протезирование аорты (по методике полу дуга) в условиях искусственного кровообращения, глубокой гипотермии (22 градуса Цельсия) и с применением методики циркуляторного ареста.  Время операции 6 часов 30 мин. Пациент на 10е сутки выписан из стационара в удовлетворительном состоянии.

Від моменту створення діяльність відділення була направлена на виконання традиційних відкритих операцій на черевній аорті, сонних артерій, артеріях кінцівок та традиційне лікування варикозної хвороби (венектомія). 

В 2007 році на базі відділення було створено центр інтервенційної радіології (керівник Боляновський І.І.). та впроваджене ряд мініінвазивних діагностичних (артеріографія) та лікувальних методик (ангіопластика та стентування коронарних і периферичних артерій, постановка кава-фільтрів, емболізація маточних артерій та інше). 

В 2008 році для відділення був придбаний апарат штучного кровообігу, що дозволило поступово впровадити в діяльність відділення операції на відкритому серці (аорто-коронарне шунтування та інші). З 2010 р. завідуючий відділенням – Спірін ЮС.   

Сьогодення відділення направлено на подальший розвиток операцій на серці з використанням штучного кровообігу та на впровадження мініінвазивних методів хірургічного лікування різноманітних захворювань артерій, аорти та вен. 

Відділення розраховано на 15 ліжок (усі палати двомісні, мають сучасний ремонт та при необхідності комплектуються повним спектром апаратури для здійснення контролю за роботою практично усіх систем організму). На базі відділення щорічно виконується приблизно 1000 оперативних втручань з мінімальними показниками летальності (0.78%) та розвитком ускладнень     (2.2 %)

Тільки 5 центрів в нашій країні виконують весь спектр операцій на магістральних судинах (Київ, Львів, Запоріжжя, Донецьк та Херсон). Причина – відсутність підготовлених спеціалістів, системи їх підготовки та необхідного оснащення. Тому на Україні число інфарктів, інсультів та ампутацій в кілька разів перевищує допустиму величину, а літальність від цих захворювань – в десятки разів.

Віділення сердцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні одне з кращих на Україні. Воно має найкращі результати з хірургії аневризм аорти, найбільший досвід в хірургії гілок дуги аорти та високих оклюзій черевної аорти. Також відділення має найбільший на Україні досвід реконструктивних операцій в системі нижньої та верхньої порожнистих вен і є лідером у використанні телехірургії в практиці судинної хірургії.

Лікарі відділення

Спірін Юрій Сергійович – завідуючий відділенням, к.мед.н., вища категорія,  067-9077496

Арбузов Володимир Ігорович – лікар кардіохірург, к.мед.н., перша категорія
(099) 9727436

Івашко Руслан Васильович - лікар судинний хірург, вища категорія 
(050) 9652457

Боляновський Ігор Ігорович – керівник центру інтервенційної радіології, перша категорія
(050) 7461030

Кузнецов Владимир Владимирович - врач-кардиохирург
(050) 8195544

Муртазаев Эдем Эминович – врач сосудистый хирург
(050) 0344064

Старша сестра відділення – Радиневич  Ольга Васильовна
(0552-496998)


Основні напрямки діяльності:

  • сучасна діагностика та хірургічне лікування атеросклеротичного ураження артерій головного мозку, артерій верхніх та ніжних кінцівок, черевної аорти (протезування, шунтування, стентування)
  • сучасна діагностика та хірургічне лікування аневризм черевної аорти та періферічних артерій
  • сучасні методи лікування варикозної хвороби вен н/к та гострих тромбофлебітів (традиційна венектомія, склеротерапія, та найсучаний малотравматичний метод лікування  - лазерна венектомія)
  • операції з приводу емболізації фіброміом матки та інших періферічних артерій
  • операції зі штучним кровообігом (аорто-коронарне шунтування, протезування мітрального та аортального клапанів, видалення пухлин серця)
  • комплексне лікування тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА): проведення системного тромболізісу, постановка кава-фільтра, видалення тромбів з порожнин серця з використанням штучного кровообігу
  • виконується стентування сонних артерій

 

Додаткова інформація про відділення у відеоматеріалах.

ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ
ССХ
ССХ ССХ

Теги: