телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Відділення ендокринології – центр ендокринологічної служби Херсонської області. Як самостійне відділення було відкрите 13 грудня 1973 року. З 1973 по 1994 рік завідувала відділенням Віниченко Галина Яківна. 

З 2018 року завідувач відділення Довгань Алла Михайлівна.

  


Про ендокринологічне відділення

  • сучасна діагностика та лікування захворювань ендокринної системи
  • корекція всіх видів гормонального обміну  сучасними лікувальними засобами
  • комплексний підхід до надання стаціонарної допомоги
  • кваліфікований медичний персонал
  • комфортабельні палати та умови перебування
  • чотириразове дієтичне харчування
  • індивідуальне та групове навчання хворих на цукровий діабет в школі самоконтролю по спеціальній програмі із використанням інтерактивних форм навчання

 

У відділенні проводиться сучасна діагностика та лікування захворювань ендокринної системи:

щитоподібної залози, паращитоподібної залози, підшлункової залози, гіпоталамо-гіпофізарної зони, хвороби наднирників, всі види ожиріння, гіпоталамічний синдром, захворювань перехідного віку жінок та чоловіків, доброякісні та злоякісні новоутворення залоз внутрішньої секреції. 

 

Використовуються сучасні методи дослідження: 

  • Лабораторні: біохімічні, імунологічні (визначення рівня гормонів у крові), бактеріологічні, морфологічні (цитологічні, гістологічні).
  • Інструментальні: ультразвукові методи діагностики органів черевної порожнини, органів малого тазу, щитоподібної залози (при необхідності пункційна біопсія); рентгенівська діагностика; магніто-резонансна та комп’ютерна томографія залоз внутрішньої секреції.

Лікування проводиться шляхом корекції всіх видів гормонального обміну сучасними лікувальними засобами. Медична допомога пацієнтам з ендокринною патологією відповідає стандартам (затвердженими відповідними наказами МОЗ України), клінічним локальним протоколам, адаптованими для нашого лікувального закладу, та рекомендаціям вітчизняних і світових асоціацій. Щорічно спеціалізовану допомогу отримує близько 1000 пацієнтів.

З 1996 року на базі відділення працює школа самоконтролю для хворих на цукровий діабет, де проводяться індивідуальні та групові заняття з хворими по спеціальній навчальній програмі з відео- та комп’ютерним забезпеченням.  За роки існування школи пройшли навчання більше 10 тис. хворих на цукровий діабет.

Висококваліфіковане лікування, чуйне та доброзичливе відношення до хворого робить перебування у відділенні приємним та ефективним.

 

 

 

Теги: