22 червня 2020 року відбулося урочисте вручення щорічних стипендії в галузі охорони здоров’я.

У номінації «Впровадження високотехнологічних методів лікування» стипендію отримав Ющук С.І., лікар-анестезіолог анестезіологічного відділення.

У номінації  «Внесок в розвиток спеціалізованої та високоспеціалізо-ваної медико-санітарної допомоги» стипендію отримав Спірін Ю.С. завідувач відділенням кардіологічної та судинної хірургії

У номінації «Діяльність параклінічних служб» стипендію отримав  Жарко В.Л., завідувач обласної медико-генетичною консультацією ОЦПС та РЛ.

У номінації «Медсестринство в міських та обласних закладах» стипендію отримала  Грачова Т.М., старший лаборант (медицини) лабораторного відділення.

Адміністрація та колектив лікарні щиро вітає стипендіатів!