телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

На базі відділення серцево-судинної хірургії вперше розпочато виконання оперативних втручань спрямованих на відновлення кровотоку при діабетичному ураженні артерій гомілки. 

Головна проблема цукрового діабету – це поступове звуження та в подальшому повне закриття артерії, що призводить до розвитку ішемії органу та йогу загибелі. Найчастіше при цукровому діабеті страждають артерії гомілки, які мають відносно невеликий діаметр і тому не можуть бути востановлені з використанням традиційних хірургічних методик. Внаслідок чого в більшості випадків це призводить до втрати кінцівки та стійкої інвалідизації людини. Протягом останного року співробітники  відділення багато разів проходили стажирування на робочіх місцях в провідних клініках України з приводу лікування цих тяжких уражень.  Як результат, протягом березня та квітня на базі центру інтервенційної радіології розпочато  виконання малоінвазивних втручань на артеріях гомілки з використанням сучасного рентгенологічного обладнання. Основні покази до цих операцій є гангрени нижніх кінцівок різного ступеня важкості  у хворих з цукровим діабетом.  Потягом останіх двох місяців виконано 15 подібних операцій з позитивним результатом. Усім пацієнтам вдалося зберігти кінцівки.

Теги: