Відділення допологової підготовки  розраховано на 30 ліжок і є відділенням III рівня яке надає гарантовану медичну допомогу вагітним високого ступеню.  

У відділенні щорічно лікується понад 1,7 тисяч вагітних, з них більше 70%  - сільські мешканки. 70-75% вагітних після лікування переводяться до акушерського відділення.

 

Як самостійне відділення було створено у 1994 році на ліжках акушерського відділення. Його першим завідувачем був  Качан С.А., а з   1996 року  - Дранков А.М. 

З 2004 року і по теперішній час відділення очолює Заболотна Ж.А.

У відділенні працюють 4 лікарі акушери-гінекологи ( 3 – вищої і 1- першої) Дранков А.М., Кравець О.В., Левченко І.О., Фалько Л.І. та лікар-терапевт, який пройшов спеціальні курси підготовки по наданню допомоги вагітним з важкою екстрагенітальною патологією.


У відділенні проводиться моніторинг вагітних груп  високого ступеню ризику, лікування вагітних з важкою екстрагенітальною та акушерською патологією ( вродженні вади серця,захворювання сердцево судинної системи,дихальної, шлунково-кишкового тракту,захворювання ендокринної системи,нервової системи).  В період епідемії грипу відділення є спеціалізованим для надання допомоги вагітним з гострими респіраторно вірусними інфекціями та пневмоніями.

 

Використовуються сучасні методи діагностики стану плоду:

 

 Сучасні методи підготовки пологових шляхів :

 В практику впроваджується:


У відділенні створені умови для комфортного перебування вагітних. 

 

Психологом здійснюється психопрофілактична підготовка вагітних до пологів.

 

 

Телефон відділення (05520 49 22 84

 

Теги: