Відділення щелепно-лицевої хірургії на базі обласної лікарні було відкрито у 1973 році.

До 1977 року його очолював талановитий хірург учасник Великої Вітчизняної війни Новік І.З., з 1977 року по 2015 рік відділення очолював висококваліфікований лікар-орденоносець Лук’яненко М.А.

Відділення розгорнуте на 35 ліжок і є єдиним у Херсонській області.  Надає стаціонарну допомогу цілодобово дорослим та дітям. Відділення працює на суасному рівні, використовуючи передові технології.

Умови багатопрофільної обласної клінічної лікарні дозволяють використовувати сучасну апаратуру в діагностиці та лікуванні хворих з щелепно-лицевою патологією (УЗД, ЯМР томографія, мультиспіральна комп’ютерна томографія, радіонуклеїнову лабораторія). За необхідністю є можливість обстежити хворих лабораторно та рентгенологічно. У відділенні щорічно проводиться близько двох тисяч оперативних втручань. Хірургічна активність становить близько 96 відсотків.

Сьогодні у відділенні виконуються:

• лікування травматичних пошкоджень, запальних процесів кісток та м’яких тканин щелепно-лицевої ділянки та шиї;
  • операції з видалення пухлин, у т.ч. привушної слинної залози із збереженням гілок лицевого нерву;
  • усі можливі види остеосинтезу при травмах кісток лицевого скелету;
  • відновлювально-реконструктивні операції після видалення пухлин та наслідків травм;
  • кістково-реконструктивні операції – аугментація альвеолярних відростків щелеп (підсадження штучної або власної кісткової тканини при її нестачі для подальшого встановлення імпланту), імплантація зубів;
  • ортогнатична хірургія (виправлення уроджених деформацій кісток лицевого скелету і прикусу);
  • усунення вроджених дефектів розвитку у дітей;
  • пластичні косметичні операції на обличчі та шиї: кругова підтяжка обличчя, блефаропластика, ринопластика, отопластика, хейлопластика, видалення комків Біша, видалення келоїдних рубців.

Відділення оснащено апаратом «Сургітрон» для мікрохвильової хірургії, що забезпечує високу якість косметичних та пластичних операцій. Створено відмінні умови для лікування і перебування  хворих  у відділенні.

Завідувач відділенням – Товстокорий Олексій Олегович

Лікарі-ординатори:

• Лук’яненко Михайло Анатолійович,
  • Чернишев Владислав Володимирович, кандидат медичних наук,
  • Чирик Олександр Ігорович, кандидат медичних наук,
  • Долобан Станіслав Вадимович,
  • Удовченко Дмитро Миколайович,
  • Бараніч Ігор Васильович

Телефон відділення (0552) 42 39 32

Додаткова інформація про відділення у відеоматеріалах.