Приймальне відділення є структурним підрозділом КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради ,  розташоване на 1-му поверсі хірургічного корпусу за адресом м. Херсон пр. Ушакова, 67.

Основною функцією приймального відділення  є безкоштовне надання цілодобової висококваліфікованої невідкладної медичної  допомоги  пацієнтам з політравмою, черепно-мозковою та щелепно-лицьовою травмами , опіками та іншими невідкладними станами.

У відділенні здійснюється :

1.Реєстрація пацієнтів, які поступають у стаціонарні відділення лікарні.

2.Розподіл пацієнтів на два потоки: планові і ургентні.

3.Огляд лікаря і проведення основних діагностичних досліджень.

4.Організація невідкладних консультацій кваліфікованими спеціалістами відділень.

5.Обстеження пацієнтів з використанням лабораторних і інструментальних методик.

6.Надання невідкладної  медичної допомоги.

Для оптимізації лікувального процесу , коректного розподілу пацієнтів  відділення цілодобово забезпечено консультативною допомогою лікарів усіх спеціальностей.

Відділення оснащене апаратурою, необхідною для надання невідкладної медичної допомоги, первинної діагностики, зокрема для проведення: лабораторних, рентгенологічних (МСКТ,МРТ), ультразвукових та функціональних досліджень.

Щороку відділення приймає 22-23 тисяч пацієнтів, що  доставляються бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги , за направленням сімейних лікарів та по самозверненю.

Для надання невідкладної хірургічної допомоги у приймальному відділенні  функціонує дві міні-операційні, які забезпечені сучасним мед. обладнанням, арсеналом медикаментів та набором інструментів.

Кваліфіковані лікарі-хірургі  разом з досвідченими перев’язувальними медичними сестрами відділення надають ургентну хірургічну допомогу пацієнтам  з нейрохірургічними травмами , опіками , щелепно-лицьовими  травмами.

В 2020 році , за ініціативи  Президента України , приймальне відділення було включено  до програми  «Велике будівництво». Протягом 2020-2021рр. було  проведено реконструктивний ремонт відділення . Створено палату інтенсивної терапії на шість ліжок, обладнану моніторами цілодобового спостереження та апаратами штучної вентиляції легень, що в майбутньому  дасть можливість прискорити госпіталізацію пацієнтів  у тяжкому та критичному стані.

Відділення очолює Захарченко Інна Леонідівна – лікар вищої категорії з терапії та управління і організації охороною здоров’я.

Лікарський колектив відділення –це відповідальні та кваліфіковані фахівці:

• Садченко Микола Васильович лікар – невропатолог вищої категорії ,
  • Васількова Ольга Сергіївна лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії та має спеціалізацію по нефрології ,
  • Волченко Дмитро Сергійович лікар-комбустіолог першої кваліфікаційної категорії.

Колектив досвідчених молодших медичних спеціалістів  та молодших медичних сестер очолює старша медична сестра – Муравйова Світлана Олександрівна.

Приймальне відділення є невід’ємною частиною обласної лікарні , його історія починається з часу заснування лікарні.

Колектив приймального відділення працює під гаслом:  « Якщо пацієнт задоволений , задоволені і ми».

Телефон відділення ( 0552) 49 06 40, 42 21 25.