Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Цей метод дозволяє лікареві оцінювати стан тканин і виявляти зміни навіть на ранніх стадіях.

Детальніше: УЗД вважається найефективнішим методом обстеження молочних залоз.

Одним з методів для діагностики ІХС є велокардіографія.

У відділенні використовується велоергометр німецької фірми "DIMEG" з моніторним спостереженням по усіх відведеннях ЕКГ. Дослідження можна проводити в автоматичному і ручному режимі по заздалегідь розроблених програмах.

Детальніше: Велокардіографія

Мультидисциплінарний підхід, на основі власного досвіду

Серйозні, а інколи і критичні ситуації, без сумніву, виникають у будь-якій медичній спеціальності. У стінах пологового відділення стани, які потребують допомоги суміжних спеціалістів, найчастіше пов’язані з акушерськими проблемами, але нерідко допомоги  потребує плід чи новонароджений.

Ми хочемо поділитись досвідом, запорукою успіху якого стала вміла спільна організаційна робота лікувальних закладів Херсонської обласної клінічної лікарні та Херсонської обласної дитячої лікарні, а також мультидисциплінарний підхід акушерів-гінекологів, неонатологів, педіатрів, на основі наведених нижче клінічних випадків.

 

Детальніше: Чи можливо дивитись на будь-яку медичну спеціальність очима іншого спеціаліста?

Інсектна алергія (ІА) - алергічне захворювання, що виникає внасдідок  сенсибілізації до алергенів отруті чи різних часто тіла комах.

    Поширеність ІА до вжалень перетинчастокрилими комахами(бджоли, оси, шершні) серед населення складає 0.4-4%, а серед бджолярів і членів їх сімей- від 15 до 43%. Алергія до кровососучих комах виявляються в 17-20% осіб, що страждають на алергічні захворювання. Можливі алергічні реакції на котакт з комахами, аерозольне поширення часток їх тіл тощо.

Детальніше: Інсектна алергія

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) останнім часом привертає пильну увагу дослідників, що пов'язано з клінічною значимістю та широкою поширеністю захворювання у всьому світі: в середньому 40-45% жителів індустріально розвинених країн відзначають провідний симптом ГЕРХ - періодичну печію. Зокрема, в США близько 45% населення відчувають печію не менше 1 разу на місяць, а 7% - щодня. А якщо врахувати, що є форми ГЕРХ коли печія не турбує, і ця патологія залишаеться не діагностована то за різними данними загальна кількість може досягати до 50-60% всього населення - вражаючі цифри, чи не так.

Детальніше: ГЕРХ та її МАСКИ

Главным показанием в гинекологии для эндоваскулярной хирургии являются миома матки. К сожалению, об этом заболевании знают многие женщины. Это доброкачественная опухоль матки, которая постепенно увеличивается в размерах и является самой частой причиной маточных кровотечений и тазовых болей у женщин. По данным статистики она возникает у 20 - 40% женщин старше 30 лет, т.е. фактически это своего рода «эпидемия».

Детальніше: Эндоваскулярная эмболизация маточных артерий

По данным Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ), каждый год более 270 тысяч младенцев, не достигших месячного возраста, погибают от врожденных заболеваний, обусловленных в том числе генетикой.

Детальніше: Современные технологии лабораторной диагностики наследственных заболеваний

Принципиальное отличие всех кардиохирургических операций заключается в том, что для выполнения того или иного вмешательства (замена клапана сердца, удаление опухоли, восстановление сосудов) необходимо на какое-то время (обычно 1-3 часа) полностью остановить сердце пациента и после завершения операции снова его запустить. Для поддержания жизни  на этот период необходимо использование специального аппарата искусственного кровообращения. Спектр операций, которые могут быть выполнены при помощи искусственного кровообращения  достаточно широк, но все-таки самая частая операция, которая выполняется в нашей клиники это аорто-коронарное шунтирование. На втором месте это замена митрального или аортального клапана сердца при их врожденной и приобретенной патологии, например при атеросклерозе и ревматизме. Редко, но приходиться удалять и доброкачественные опухоли сердца, так называемые миксомы.

Детальніше: Искуственное кровообращение