За останній рік нам вдалося чимало зробити для покращення умов перебування хворих, та умов праці персоналу відділення. Адже і наші пацієнти, і наші працівники, мають почувати себе зручно і затишно, мають мати всі належні умови для комфортного перебування в медичному закладі.

Так, цього року ми провели поточний ремонт трьох палат, придбали нові сучасні ліжка та тумбочки, комфортні матраци, змінили підлогове покриття. Окрім того у нашому відділенні з’явився новий інтер’єр буфету. Нові кухонні меблі, зручні, практичні і, що важливо, не займають зайвий простір.

Ми сподіваємося, що в скорому майбутньому наше Лор-відділення набуде сучаснішого, комфортного вигляду, що створить ще більше зручностей для наших пацієнтів.