До Всесвітнього дня боротьби з лімфомами організовано зустріч пацієнтів гематологічного відділення з лікарями-гематологами Кучеренко Петром Віталійовичем, Стратієнко Вікторією Василівною і обласним невропатологом Годуном Сергієм Володимировичем.

В Україні 17 тисяч людей живе з діагнозом лімфома, у всьому світі більше 1 мільйону.

Лімфома це злоякісне захворювання лімфатичної системи, що об’єднує 80 різних хвороб і успішно лікується завдяки досягненням сучасної медичної науки.

Основна проблема сьогодення пізні звернення пацієнтів, несвоєчасна діагностика та нестача лікарських препаратів.

При лихоманці вище 38 градусів, збільшенні розмірів лімфатичних вузлів, втраті ваги, підвищеній пітливості, особливо вночі, треба негайно звертатись до лікаря. Тільки сумісними зусиллями ми можемо здолати недугу.