Адміністрація Херсонської обласної клінічної лікарні з глибоким сумом сповіщає, що 07.12.2017 року  внаслідок тривалої важкої недуги пішов з життя Писаренко Едуард Федорович, організатор охорони здоров’я вищої категорії.

Протягом трудового шляху Едуард Федорович працював лікарем фтизіатром у Запорізькому Іванівському санаторії, директором Новотроїцького медичного училища, головним лікарем Бериславської центральної  районної лікарні, головним

лікарем обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. З 1997 року був заступником  головного лікаря Херсонської обласної  клінічної лікарні з організаційно-методичної роботи, очолював Центр діагностики, з 2003 року - директор Благодійного фонду імені П.І.Юрженка.

Нагороджений Орденом Знак Пошани, медаль «За трудову доблесть»

Колектив лікарні втратив досвідченого і висококваліфікованого фахівця, авторитетну, інтелігентну та чуйну людину, життєвий шлях якої є зразком людської гідності, добропорядності та мудрості.

Колектив Херсонської обласної лікарні висловлює глибоке, щире співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Едуарда Федоровича назавжди збережеться в наших серцях.