Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Вперше  в Херсонській області на базі відділення серцево-судинної хірургії виконано унікальну операцію на відкритому серці – одночасне протезування клапану аорти та аорто-коронарне шунтування. 

 

Паціенту 54 років було встановлено діагноз атеросклеротичного ураження клапану аорти та коронарних артерій. Для врятування життя йому була необхідна вкрай складна операція – одночасна заміна клапана аорти та аорто-коронарне шунтування.

Для виконання операції до відділення серцево-судинної хірургії було запрошеного одного з провідних співробітників Київського національного центру серця Ковтуна Г.І. Далі сумісно з кардіохірургічною бригадою була вперше на Херсонщині виконана зазначена вище операція. Через 10 діб паціента в задовільному стані виписано до дому. Слід зазначити, що завдяки таким сумісним проектам з провідними кардіохірургами України спектр оперативних втручань  на відкритому серці постійно збільшується. Тепер стане можливе виконання складних комбінованих операцій на базі лікарні, а отже кардіохірургія стає дедалі доступнішою для мешканців м Херсона та області.

 

Теги: