У херсонській обласній клінічній лікарні у квітні стартував конкурс На кращу ділянку лікарні, який вже став традиційним для працівників закладу.

Кожен структурний підрозділ намагається зробити свою ділянку найгарнішою. Конкурс триватиме до жовтня, тому усі його учасники ретельно підбирають квіти та інші рослини, втілюють елементи ландшафтного дизайну. Принципове журі конкурсу наприкінці місяця оцінює кожну ділянку (а їх аж 34). При оцінюванні враховується не лише кількість висаджених квітів, але і їх композиція, креативність задумок, привнесення новизни. Головне у конкурсі – бажання зробити нашу лікарню найгарнішою і квітучою, створити приємний настрій для пацієнтів, їх відвідувачів і для самих себе.