Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

29 лютого 2016 року у Херсонській обласній клінічній лікарні відбулося засідання підсумкової медичної ради за результатами роботи закладу у 2015 році.

 

 

На засіданні медичної ради була присутня в.о. директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Бондарева Ліна Володимирівна.

Відкрив нараду і виступив з основною доповіддю головний лікар  Клименко В.Л. Він відмітив позитивні тенденції в роботі закладу. Досягнуто покращення показників, як обсягів роботи, так і якості надання медичної допомоги населенню області.

Головний лікар наголосив, що робота колективу здійснювалася у складних фінансових умовах, незважаючи на це, вирішено основні пріоритетні завдання: виконані показники роботи ліжкового фонду та затверджених планових завдань, проходження атестації лабораторного відділення лікарні, впроваджена в роботу урологічного відділення методика плазменної вапоризації передстатевої залози, збережені обсяги виїзної планово-консультативної допомоги населенню області на рівні минулого року, одержання відділеннями лікарні (акушерським, гінекологічним, дородової підготовки) сертифіката «Лікарня-безпечна для пацієнтів».

До присутніх було доведено основні завдання Херсонської обласної клінічної лікарні на 2016 рік, серед яких найголовніше – збереження обсягів надання якісної високоспеціалізованої медичної допомоги; підтримка і зберігання всіх технологій, які користуються попитом у хворих; збереження економічних показників забезпечення хворих; придбання сучасного ангіографа, розвиток медіатехнологій.

По впровадженню в практику роботи лікарні нових методик діагностики та лікування у 2015 році виступив заступник головного лікаря з медичної частини І.І. Полюх.

Заступник головного лікаря з акушерства та гінекології Ю.В.Герман ознайомив присутніх з підсумками роботи акушерсько-гінекологічної служби.

З оцінкою роботи лікарні виступила в.о. директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Л.В. Бондарева. Вона відмітила, що колектив обласної клінічної лікарні спрацював якісно, професійно, відповідально,  2016 рік повинен стати роком подальшого розвитку третинної медичної допомоги. Колектив лікарні являється самим підготовленим для роботи в умовах майбутніх реформ в галузі охорони здоров’я. 

Наприкінці  в.о. директора Департаменту облдержадміністрації та головний лікар подякували колективу лікарні за плідну та віддану працю.

Про нагородження видатних працівників

За підсумками роботи лікарні у 2015 році за сумлінну працю високий професіоналізм, впровадження нових методик в лікуванні та діагностиці грамотою обласної клінічної лікарні нагороджено:

- Спіріна Ю.С., завідувача відділення кардіологічної та судинної хірургії

- Яремченко О.Ю., завідувача ортопедо-травматологічного відділення

- Колодяжну Н.В., завідувачу відділення УЗД ЦД

- Фетисова О.А., завідувача ендоскопічного відділення

- Аббу А.М.,  лікаря-невропатолога поліклінічного відділення

- Кравченко О.А., завідувача лабораторного відділення

- Боляновського І.І., керівника центру інтервенційної радіології

- Свистухіна А.Л., завідувача гінекологічного відділення

- Левковську О.М., лікаря  акушера-гінеколога акушерського відділення

- Шевчука Б.В., лікаря-анестезіолога

- Ярошенко В.І., керівника ЦМХПЩЗ

- Голуб О.В., завідувача обласного центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу

- Ващенко Н.В., лікаря – рентгенолога

- Висоцького О.В., лікаря ортопеда-травматолога

 

Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада
Медрада
Медрада Медрада

Теги: