Роздільні спеціальні об’єктові тренування формувань цивільного захисту проведені під безпосереднім керівництвом командирів формувань.

Тренування пройшли в два етапи.

На першому етапі відпрацьовані питання оповіщення і збору працівників формувань, приведення їх в готовність до дій за призначенням (наявність працівників згідно штатному розкладу та його екіпіровка, наявність та справність техніки і майна), їх доукомплектування  та проведена перевірка знань заходів безпеки при відпрацюванні практичних питань.

Під час оперативної паузи уточнені роль і місце кожного формування в загальній системі цивільного захисту лікарні, переглянуті навчальні фільми.

На другому етапі відпрацьовані питання управління формуваннями, виконані практичні заходи щодо дій працівників формувань за призначенням.

В ході тренувань відпрацьовані питання можливих дій формувань у відповідності до призначення. Рішення, що прийняті командирами формувань цивільного захисту, правильні і доцільні.  Порушень заходів безпеки під час відпрацювання практичних дій не допущено.

Практичні дії формувань цивільного захисту з використання засобів механізації, техніки, приладів, разом оцінюються на «відмінно», зокрема:

- ланка оповіщення та зв’язку – «відмінно»;

- ланка охорони громадського порядку – «добре»;

- ланка аварійно-технічна та пожежогасіння – «відмінно»;

- ланка з обслуговування сховища – «відмінно».

За підсумками тренувань з найкращого боку проявила себе  ланка з обслуговування сховища  - командир ланки Маєвська В.І.